Як ми працюємо

З чого почати ремонт? Скільки коштує ремонт? Чи потрібен мені дизайнер інтер’єру?

Це ті питання, які виникають у всіх людей, що стикнулися з ремонтом приватної або комерційної нерухомості.

Якщо ви замислюєтесь про те, щоб реалізувати «Красиву картинку» без участі дизайнерів, необхідно пам’ятати, що:

Неграмотне планування або його відсутність, потягне за собою тимчасові чи фінансові втрати, не кажучи вже про якість кінцевого результату.

Щоб не стикатися з вищеперерахованими проблемами, необхідно мати дизайн-проект до початку будівельно-ремонтних робіт.

Будівельникам набагато простіше та зручніше працювати з готовим дизайн-проектом.

Наявність дизайн-проекту полегшить процес розрахунку вартості ремонту, зекономить вам нерви та час.


ЗНАЙОМСТВО

Під час першої зустрічі в нашому офісі, ми більш детально розкажемо вам про принципи нашої роботи, покажемо повні, уже реалізовані дизайн-проекти, в деталях обговоримо з вами вимоги до вашого проекту. За необхідності допоможемо розібратися в стилях інтер’єру й визначитися з вибором, з вашою допомогою окреслимо індивідуальні вимоги до простору, функціонал кімнати / кімнат, ваші побажання. Дуже добре, якщо ви зможете надати першопочатковий план приміщення (план від забудовника).

Процес створення дизайн-проекту складається з комунікації дизайнерів і замовників, тому одним з важливих результатів нашого знайомства повинно стати розуміння, чи буде вам комфортно працювати з нами, а нам – з вами.

Також важливий момент – встановлення реального бюджетуна проект, ще до початку роботи над дизайном.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

Щойно ви вирішите, що ми саме ті дизайнери, з якими ви хочете працювати і яким ви готові довірити створення вашого інтер’єру, ми оформимо з вами угоду. Після підписання договору, необхідно буде внести початкову передоплату в розмірі 30% від загальної вартості дизайн-проекту.

ЗУСТРІЧ НА ОБ’ЄКТІ

Ця зустріч відбудеться після підписання договору. Ми здійснюємо детальне вимірювання вашого приміщення, фіксуємо відправні точки (комунікації), робимо фотофіксацію. Використовуючи заміри й беручи до уваги особливості приміщення, приступаємо до роботи над переплануванням та розстановки меблів.

ПЛАН РОЗСТАНОВКИ МЕБЛІВ І КОНЦЕПЦІЯ ІНТЕР’ЄРУ

Ґрунтуючись на розмірах і формі приміщення ми запропонуємо вам кілька варіантів планувальних рішень. Також ми надамо вам концептуальний колаж, який допоможе нам переконатися в ому, що ми рухаємося в правильному напрямі.

РАЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Після затвердження основної концепції та планувального рішення ми переходимо безпосередньо до розробки дизайну, підбору кольорового рішення, вибору оздоблювальних матеріалів, меблів, освітлювальних приладів тощо. На цьому етапі вноситься наступна частина передоплати в розмірі 40% від загальної вартості дизайн-проекту.

3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Після затвердження оздоблювальних матеріалів і підбору необхідних меблів, ми робимо для вас 3D візуалізацію основних приміщень.

РОБОЧІ КРЕСЛЕННЯ

Після схвалення 3D візуалізації нам знадобиться кілька днів для підготовки пакету робочих креслень в остаточному варіанті для того, щоб будівельна бригада змогла приступити до реалізації проекту відповідно до 3D візуалізації.

Ми отримуємо решту оплати згідно з договором (30% від вартості дизайн-проекту).