Процес розробки

Дизайн меблів – невід’ємна частина дизайну Інтер’єру.

Меблі можуть бути центральним елементом дизайну й задавати загальний стиль приміщення.

Розташування меблів може впливати на загальне планування квартири, розташування стін, формування ніш для вбудованих меблів, зонування простору, розташування дверних отворів, освітлювальних і сантехнічних приладів.

Ми маємо 2-річний досвід роботи в галузі меблевого виробництва й нерідко стикаємося з ситуацією, коли на завершальних етапах ремонту замовники тільки звертаються до меблярів і починають замислюватися про наповнення кімнат.

У результаті виявляється, що внаслідок тих чи інших причин важко отримати бажане. Наприклад, не вміщається все необхідне кухонне обладнання, не вистачає робочої поверхні кухні, виходить надто вузький прохід у передпокої (якщо поставити шафу достатньої глибини для верхнього одягу), світильник спрямовано у стелю шафи тощо. Все це може бути результатом неправильного / несвоєчасного планування меблів.

З будь-якої ситуації можна знайти вихід, але краще не допустити подібного й продумати все заздалегідь.

Грамотне планування корпусних меблів є важливим етапом процесу ремонту. Продумати розташування меблів у приміщенні, їх призначення та функціонального навантаження, обсяг зон зберігання різних речей краще до початку ремонтно-будівних робіт.

Виготовлення корпусних меблів на замовлення дозволяє максимально ефективно використати простір, зробити меблі вбудованими, урахувати всі ваші потреби й побажання щодо зовнішнього вигляду та наповнення, створити власний унікальний дизайн.


КОНСУЛЬТАЦІЯ

Під час першої зустрічі ми обговоримо й визначимо ваші побажання щодо зовнішнього вигляду меблів, їх необхідної кількості, розташування, функціоналу з урахуванням площі приміщень, поточного стану ремонту й технічних моментів.

Зорієнтуємо вас у сучасному меблевому дизайні та порядку цін на готові вироби.

Ознайомимо вас із матеріалами й фурнітурою, які використовують у меблевому виробництві. Покажемо вже реалізовані нами меблеві проекти.

ВИМІРЮВАННЯ

Після укладання договору ми знімаємо необхідні габаритні розміри на об’єкті (залежно від поточного стану ремонту – попередні чи більш точні), фіксуємо наявні відправні точки комунікацій (у подальшому за необхідності й наявності можливості переносу надаємо план виведення / перенесення комунікацій) й приступаємо до роботи над дизайном меблів.

ЗАТВЕРДЖЕННЯ ВАРІАНТІВ

На підставі здійснених вимірювань, ваших побажань і наших пропозицій ми розробимо в меблевій програмі попередній макет майбутніх меблів.

Запросимо вас на зустріч для обговорення / затвердження загальної конструкції меблевого виробу.

Після затвердження конструкції разом з вами приступимо до вибору конкретних матеріалів і фурнітури.

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Після вибору матеріалів і фурнітури ми прорахуємо вартість виготовлення конкретних меблевих виробів у наших партнерів.

Вартість виробу можна коригувати, варіюючи ціновими групами фурнітури й матеріалів, без суттєвого впливу на дизайн виробу.

(СПЕЦИФІКАЦІЯ / ВИГОТОВЛЕННЯ)

Після остаточного затвердження матеріалів і фурнітури ми підготуємо докладну технічну специфікацію, на підставі якої буде виготовлено меблі.

Під час виробництва ми також контролюємо й вирішуємо всі оперативні питання.